Świąteczny konkurs z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a w nim do wygrania miecz Geralta!

CD Projekt RED, twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdecydowali się rozpisać konkurs z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Do wygrania miecz Geralta z Rivii!

Firma CD Projekt RED zaskoczyła wszystkich fanów swoich gier, a w szczególności Wiedźmin 3: Dziki Gon i zorganizowała konkurs świąteczny, w którym do wygrania jest miecz Geralta. Co trzeba zrobić, aby wygrać kultowy oręż popularnego bohatera z Rivii?

”Zaprojektujcie dla dowolnej postaci z gry świąteczny element lub kompletny rynsztunek! Może to być dosłownie wszystko – przepiękna zbroja dla Geralta, czapka mikołaja dla Jaśka lub czekoladowe mikołaje dla Nekkerów!” – czytamy w opisie rywalizacji.

Jeżeli tylko znacie się na modyfikacjach gier, to Waszym zadaniem będzie przygotowanie efektownej modyfikacji do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ogranicza Was tylko wyobraźnia, zatem możecie przygotować wszystko, aby tylko spodobało się to organizatorom konkursu. Czapka dla Geralta, specjalny strój, zbroja renifera dla Płotki, cokolwiek, ale z polotem i fantazją.

Konkurs rozpoczął się w środę i trwa do 5 stycznia, do godziny 16. Wymagane jest ukończenie 18 lat. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra roku według graczy i taką nagrodę produkcja CD Projekt RED otrzymała na imprezie The Game Awards 2015. Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/wiedźmin-3-konkurs-nagroda.jpg”]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Trailer Star Wars Battlefront zostanie ujawniony 17 kwietnia

Wszyscy czekają na zwiastun gry Star Wars Battlefront. Twórcy poinformowali, że trailer...
Read More