The Game Awards 2015 – Wiedźmin 3: Dziki Gon wybrany grą roku 2015

The Game Awards 2015 to wielka impreza, na której rozdawane są nagrody w branży gier wideo. W tym roku uhonorowano również produkcję z naszego kraju – Wiedźmin 3: Dziki Gon grą roku!

Wiedźmin 3 zdobywa najważniejszą statuetkę The Game Awards 2015 – nagrodę publiczności, przyznawaną w kategorii gra roku. Jest to największe osiągnięcie CD Projekt RED od wielu lat.

Gra CD Projekt RED w trakcie The Game Awards 2015 zdobyła trzy nagrody, w tym tę najważniejszą przyznawaną dla gry roku.

Polscy producenci zdobyli nagrodę za najlepszą grę 2015 roku, najlepszego dewelopera 2015 roku oraz najlepsze RPG. Zwycięstwa jak najbardziej zasłużone, tym bardziej, że konkurencja była naprawdę mocna.

Warto oczywiście również przypomnieć, że ekipa rodaków z CD Projekt RED otrzymała ponadto statuetkę za najlepsze studio 2015 roku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Tytuł niezwykle popularny oraz rozbudowany, który cieszy się uznaniem w oczach graczy. Średnia gry na Metacritic to aktualnie 93 punkty.

Warto jest się zapoznać z tym tytułem, szczególnie że wiele miesięcy po premierze można go zakupić o wiele taniej na aukcjach internetowych. Wiedźmin 3: Dziki Gon to produkt najwyższej jakości ”made in Poland”, z którego jako gracze i fanie gier wideo możemy być dumni. Oby tylko CD Projekt RED nie poprzestało i w przypadku Cyberpunk 2077 również dostarczyło nam grę najwyższych lotów.

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Nadal nie znamy konkretów na temat DriveClub PlayStation Plus Edition

Evolutions Studios nadal nie ma dla graczy wiadomości o darmowej edycji DriveClub...
Read More