Fabularne dodatki do Wiedźmina 3 porównywalne do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Jak dobrze wiemy CD Projekt RED pracuje aktualnie nad dwoma fabularnymi dodatkami do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Twórcy twierdzą, że ich zawartość może być zbliżona do poprzedniej odsłony serii.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to bez wątpienia jedna z najlepszych i najbardziej rozbudowanych gier RPG. Twórcy nie zamierzają jednak zapominać o tym tytule i w pocie czoła pracują nad dwoma fabularnymi dodatkami, które dostarczą nam kolejne godziny zabawy z charakterystycznym wiedźminem w roli głównej.

Rozmiar i zawartość przybliżył dyrektor gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, Konrad Tomaszkiewicz, który zapowiedział, że dodatki do najnowszej gry CD Projekt RED są czymś więcej, niż zwykłym DLC.

witcher-3-banner-1

Pakiet rozszerzeń zawiera zupełnie nowe historie, podczas których ujrzymy oczywiście nowe sceny przerywnikowe. Ponadto podczas rozgrywki spotkamy nowe postacie, zbierzemy nowe przedmioty, karty do Gwinta i wiele więcej interesujących rzeczy.

Pierwszy dodatek zajmie około 10 godzin, drugi natomiast starczy na 20. Sądzę, że te przygody mogą być dłuższe, zawsze tak jest, gdy coś planujemy, lub rozważamy nad daną sprawą, długość może zwiększyć się nawet dwukrotnie. Nie obiecuje jednak niczego, na ten moment mamy 10 i 20 godzin dodatkowej rozgrywki, co w sumie można porównać do Wiedźmina 2. To będą świetne opowieści, z wielkimi emocjami i myślę, że gracze powinni być zadowoleni.”

Wszystko wskazuje więc na to, że wszyscy, którzy ukończyli już przygody Geralta z Rivii nie powinni się smucić, bowiem już niedługo na rynku zadebiutuje pierwszy dodatek i sprawi, że znów będziemy mogli wejść w buty słynnego, białowłosego wiedźmina.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/07/10/upcoming-witcher-3-expansions-to-be-as-big-the-witcher-2/]

The-Witcher-png

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe informacje na temat Resident Evil: Revelations 2

Resident Evil: Revelations 2 to kolejna odsłona popularnej serii gier z gatunku...
Read More