Zwiastun premierowy The Evil Within, gra już dostępna

Dziś oficjalna premiera The Evil Within na PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Shinji Mikami w wielkim stylu wraca do branży.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.
Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror.

Shinji Mikami powrócił do branży razem z The Evil Within, które dziś ma swoją oficjalną premierę na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych. Wczoraj pisaliśmy o pierwszych, wysokich ocenach tej gry. Już dzisiaj możecie sprawdzić ja osobiście na dowolnej platformie. Co więcej, autorzy udostępnili nawet zwiastun premierowy swojej gry.

”The Evil Within jest ucieleśnieniem lęku o przetrwanie. Niesamowicie dopracowane środowisko gry, przerażająca atmosfera oraz złożona fabuła tworzą razem wciągający świat, który zjeży graczom włosy na głowie.

Ograniczony dostęp do zasobów sprawi, że na każdym kroku zmuszeni będą do walki o przetrwanie, a podczas tej perfekcyjnej mieszaniny horroru i gry akcji poznają prawdziwe znaczenie strachu.” – czytamy w oficjalnej notatce prasowej.

Tytuł ten przeznaczony jest na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation3 i PlayStation4. Gra dostępna jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC oraz w angielskiej wersji językowej na konsole.

Written By
More from Patryk

Shenmue 3 zostało sfinansowane z powodzeniem na kickstarterze

Shenmue 3 okazało się największym zaskoczeniem targów E3 2015, zaraz za Final...
Read More