Fallout 4 – ciekawe zagrywki i podwodny gameplay z gry Bethesdy

W sieci pojawiają się kolejne filmiki odkrywców gry Fallout 4. Okazuje się, że można grać nawet podwodą, a jeden z graczy przygotował garść przydatnych porad.

Na YouTube pojawił się drugi materiał typu ”Pogromcy mitów” z gry Fallout 4 od studia Bethesda. W dzisiejszym odcinku możecie zobaczyć kolejny zestaw sztuczek i porad dotyczących tej superprodukcji. Założę się, że o wielu z nich nawet nie pomyślelibyście.

Dostępny w serwisie YouTube kanał DefendTheHouse zajmuje się badaniem mitów dotyczących popularnych gier wideo na konsole stacjonarne i pecety. Autorzy kanału po raz kolejny badają ciekawostki w Fallout 4, a do najciekawszych należą:

  • wejście przez drzwi zaryglowane od środka
  • odzyskiwanie pocisków, którymi zostaliśmy trafieni
  • uszkodzenie Latacza własnym ciałem

To jednak nie wszystko, co można jeszcze robić w grze Fallout 4, a o czym nie poinformowali nas twórcy wcześniej. Jeden z użytkowników forum Reddit przypadkowo wpadł do wody w pancerzu. Okazało się, że zapas powietrza pozwolił mu na eksplorację dna i podzielenie się odkryciami w stworzonej galerii zdjęć.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z podwodnej eksploracji oraz wspomniany filmik z poradami i ciekawostkami. Ja sam jestem zdumiony, że gra Fallout 4 skrywa w sobie tyle tajemnic. Na przestrzeni przyszłych tygodni, a możliwe że nawet miesięcy gracze powinni jeszcze nie raz nas zaskoczyć. Gra Bethesdy jest rozbudowana i skrywa wiele tajemnic. Czekamy na ujawnienie kolejnych.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/fallout-4-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/fallout-4-3.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=RdxtojSiiU8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Games with Gold – oferta na listopad 2015

W sieci wreszcie pojawiły się oficjalne informacje dotyczące darmowych gier wchodzących w...
Read More