Metal Gear Solid V: Ground Zeroes zagrasz na PS 4 i PlayStation Vita!

Hideo Kojima postanowił podgrzać atmosferę wokół nadchodzącej premiery Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. W sieci opublikował kolejne zdjęcia gry odpalonej zarówno na PlayStation Vita, jak i na PlayStation 4.

Metal-Gear-solid-5-banner

Głównym bohaterem gry jest Big Boss,  jedna z kluczowych postaci w uniwersum Kojimy, która jest świetnie znana sympatykom serii, między innymi dzięki Metal Gear Solid: Peace Walker. Budzi się on po dziewięciu latach śpiączki, która była efektem odniesionych ran, w tym stratą lewej ręki. Wydarzenia, które doprowadziły go do tego stanu, zostaną przedstawione w prologu do The Phantom Pain, zatytułowanym właśnie Ground ZeroesHideo potwierdził również, że mnogośc opcji zmusi graczy do obrania wielu stylów rozgrywki. Gra z założenia jest skradanką, ale nie z każdej sytuacji będziemy wstanie wyjść bez walki. Kojima od lat utwierdzał nas w przekonaniu, że jego najnowsza odsłona Metal Gear Solid będzie solidną historią wojenną, która nie kryje się za cenzurą.

Na swoim tweeterze japończyk podzielił się ze światem zdjęciami z uruchomionego Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Gra jest oparta o nowoczesną technologię Fox Engine, która jest wstanie generować obszerne lokacje pełne detali, szczegółów, jak również zaawansowaną animację bohaterów i mimikę twarzy. Poniżej prezentujemy Wam kilka fotografii z odpalonego kodu gry na obu sprzętach Sony, zarówno PlayStation 4 jak i PlayStation Vita. Ta druga wersja korzysta oczywiście z funkcji Remote Play, którą Kojima pochwalił przy okazji rzeczonego wpisu na tweeterze. Gra powinna trafić na półki sklepowe w tym roku, aczkolwiek oficjalnej daty premiery jak dotąd brak. 

GZ PS4 2 GZ PS4 GZ vita 2 GZ vita 3 GZ vita

Written By
More from Aleks

Forza Motorsport 4 bez Porsche ale z Warthogiem

Twórcy Forza Motorsport 4 przekonują, że ich gra będzie równie dobra z...
Read More