Fallout 4 odtworzone w grze Grand Theft Auto 5

Wszyscy zgodnie czekają na premierę gry Fallout 4. Bethesda po swojemu prowadzi kampanię marketingową, ale fani i gracze Grand Theft Auto 5 zdecydowali się odtworzyć postapokaliptyczny świat w produkcji Rockstar.

Użytkownik platformy YouTube o pseudonimie MitchL zdecydował się stworzyć coś unikatowego i wprowadzić do świata Grand Theft Auto 5 trochę świeżości. Superprodukcja Bethesdy została odtworzona w świecie GTA 5 i wygląda całkiem przekonująco, choć oczywiście i trochę komicznie.

Mamy tutaj pościg bohatera stylizowanego na tego z Fallout 4, mamy trochę walki, przepychanek i machania kijem baseballowym. Ogólnie wychodzi na to, że klimat Grand Theft Auto 5 został zachowany, ale czy klimat Fallout 4, to już pozostawiam do Waszej dyskusji.

Jeżeli jesteście zainteresowani oficjalnymi materiałami na temat gry Fallout 4, to polecam sprawdzić wczorajszy trailer opowiadający o wytrzymałości. Czwarta odsłona tej popularnej serii pojawi się na rynku już 10 listopada w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Gra zapowiada się na niesłychanie rozbudowaną i ma zapewnić kilkadziesiąt, jak nie ponad 100 godzin świetnej rozrywki. Czekacie na Fallout 4 tak bardzo, jak my?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=79&v=w9FtWvE3vck” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f997b7f94584352d0729ff”]

Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny gry Assassin’s Creed Syndicate, jak wypada blockbuster Ubisoftu?

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje gry Assassin’s Creed Syndicate na PlayStation...
Read More