Star Wars Battlefront jest najpopularniejsze na konsoli PlayStation 4

Sony promowało grę Star Wars Battlefront jak ”swoją”, dlatego też po premierze tej superprodukcji znacząca ilość graczy wybrała edycję właśnie na PlayStation 4.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące zainteresowania premierą gry Star Wars Battlefront. Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Xbox One i pecetach, ale to na konsoli Sony jest najpopularniejsze według najnowszego raportu.

Dane wyglądają następująco: w przeciągu ostatnich 24 godzin na PlayStation 4 do gry Star Wars Battlefront zalogowało się jednocześnie ponad 188 tysięcy osób (chodzi o liczbę ludzi grających w tym samym czasie, a nie w trakcie całych 24 godzin). Jest to znakomity wynik i najlepszy aktualnie jeżeli mowa o grze DICE. Oczywiście na drugim miejscu, z wynikiem 113 tysięcy ludzi, jest konsola Xbox One, zaś dopiero na trzeciej pozycji znajdują się komputery osobiste. Na blaszakach jednocześnie grało 48 tysięcy graczy.

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, ile tak naprawdę kopii gry rozeszło się na konkretnym systemie. Dane dotyczą tylko zalogowanych graczy w grze Star Wars Battlefront jednocześnie w danym momencie, a nie sprzedaży gry. Z zapowiedzi samego wydawcy wynika wynika, że Battlefront powinno rozejść się w liczbie od 10 do 13 milionów egzemplarzy. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie w nadchodzących miesiącach.

Gra Star Wars Battlefront debiutowała na naszym rynku z dniem 19 listopada, naszą recenzję tytułu studia DICE możecie przeczytać w odnośniku poniżej.

[interaction id=”564a06e23eaa7f143423a703″]

Written By
More from Patryk

Gears of War: Ultimate Edition oraz Dishonored: Definitive Edition zapowiedziane?

Gry Dishonored: Definitive Edition oraz Gears of War: Ultimate Edition zostały odnalezione...
Read More