Techland chwali jednego z moderów, który przygotował Harran: The Ride do Dying Light

Wraz z premierą gry Dying Light firma Techland zdecydowała się udostępnić narzędzia dla moderów, którzy od wielu miesięcy przygotowują wspaniałe dodatki i modyfikacje.

W sieci pojawiło się zaskakujące stanowisko firmy Techland, która oficjalnie poleca i promuje modyfikację Harran: The Ride od jednego z fanów gry Dying Light.

“Jesteśmy naprawdę zadziwieni jakością oraz poziomem umiejętności. To coś ma scenki przerywnikowe, specjalne bronie, dialogi, znajdźki i wszystko inne, czego można by się spodziewać po prawdziwym DLC.

“Ma nawet własny zwiastun. Nie mogliśmy uwierzyć, że wszystko to zrobiła jedna osoba i po prostu musieliśmy się tym z Wami podzielić”. – powiedział Tymon Smektała, firma Techland.

Wspomniany dodatek pozwoli nam na zwiedzenie pobliskiego parku rozrywki oraz pojeżdżenie jedną z kolejek, ale nie tylko, bowiem autor modyfikacji przygotował nowe przedmioty, misje oraz scenki fabularne.

Jeśli tylko jesteście zaintrygowani dodatkową zawartością, to zerknijcie na poniższy zwiastun. Harran: The Ride możecie pobrać poprzez Steam. Oczywiście mod dostępny jest wyłącznie na komputerach PC.

Kończąc, przypomnę jeszcze, że już wkrótce, z początkiem lutego, w sklepach znajdziecie The Following, jako samodzielny dodatek do gry opracowany przez Techland.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=4W-3cUma5lE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Stream z gry Assassin’s Creed: Syndicate już dziś

Już dziś wieczorem będziecie mogli zobaczyć live stream z gry Assassin’s Creed:...
Read More