Grafika w Mass Effect: Andromeda niczym w Star Wars Battlefront?

Od wielu miesięcy BioWare utrzymuje w tajemnicy grę Mass Effect: Andromeda. Dziś pojawiły się komentarze twórców dotyczące jakości oprawy graficznej.

Na temat gry Mass Effect: Andromeda nadal niewiele wiemy, zatem wypowiadanie się na jej temat nie ma sensu. Musimy poczekać na konkretne screeny oraz gameplay przedstawiający produkcję BioWare. Tak, czy owak, już teraz przedstawiciele tego zasłużonego studia przechwalają się swoją grą w mediach społecznościowych.

Na portalu społecznościowym Twitter jeden z fanów gier z serii Mass Effect zapytał przedstawiciela BioWare, Chrisa Wynna o to, czy Mass Effect Andromeda będzie wyglądał lepiej niż debiutujący w tym miesiącu Star Wars Battlefront. Wspomniany Wynn odpowiedział stanowczo, że obie gry dzielą tę samą technologię, zatem Andromeda będzie wyglądała bardzo podobnie. Poziom wykonania gry rzutuje na jej rynkowy sukces i popularność, warto w tym miejscu podać właśnie przykład Battlefronta, nad którego filmowością wszyscy się ”rozpływają” i zachwycają. W przypadku gry BioWare z pewnością może być podobnie.

Czas pokaże, czy rozbudowane RPG od twórców Dragon Age: Inkwizycja da radę osiągnąć taki poziom oprawy graficznej, jak Star Wars Battlefront. Na chwilę obecną zbyt wiele nie wiemy i trzeba czekać na pierwsze materiały z gry. Premiera gdzieś na przestrzeni przyszłego roku, zatem BioWare ma dużo czasu, aby zalać nas materiałami promocyjnymi gry.

 

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Twórcy zapowiadają drugi dodatek DLC do gry The Evil Within

Bethesda wraz ze studiem Tango Gameworks zapowiadają kolejny dodatek DLC do gry...
Read More