Do czego służy wytrzymałość w grze Fallout 4?

Bethesda publikuje kolejny materiał z serii SPECIAL w ramach której omawiane są główne atrybuty bohatera z gry Fallout 4. Dziś w komiczny sposób twórcy podkreślają istotę wytrzymałości w grze.

Marketing gry Fallout 4 jest zaiste wyśmienity, charakterystyczny, nieco ekstrawagancki, ale przekonujący i interesujący. Bethesda publikuje kolejny, świetny materiał wideo przedstawiający kolejny atrybut bohatera. Podczas rozgrywki wytrzymałość będzie odpowiadała za bardzo istotne sprawy na polu bitwy. Przede wszystkim to od niej zależy wartość bojowa naszego bohatera i to, ile ciosów, bądź pocisków, będzie w stanie na siebie przyjąć. To również ten atrybut pozwoli nam odpowiednio przygotować się na ataki wrogów, ale również biegać o wiele szybciej i na dłuższych dystansach.

Poniżej możecie obejrzeć rzeczony trailer utrzymany w czerni i bieli. Charakterystyczny, to na pewno, ale nie odkrywający na nowo Ameryki. W przypadku atrybutu wytrzymałości raczej trudno eksperymentować i wymyślać go na nowo. Będzie to jedna z kluczowych cech naszego bohatera, która wpłynie bezpośrednio na nasze walory bojowe.

Czwarta odsłona tej popularnej serii pojawi się na rynku już 10 listopada w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Gra jest niesamowicie rozbudowana i ma zapewnić kilkadziesiąt, jak nie ponad 100 godzin świetnej rozrywki. Czekacie na Fallout 4 tak bardzo, jak my?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=BesTVYHx8jI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f997b7f94584352d0729ff”]

Written By
More from Patryk

Ile kosztuje sklepowa wersja Samsung Gear VR?

Dzisiejszego dnia dużo mówi się i pisze o gadżetach wirtualnej rzeczywistości. Wiemy...
Read More