No Man’s Sky trafi na dwie platformy

No Man’s Sky jest przygodową grą akcji osadzoną w klimatach science- fiction. Za tytuł ten odpowiedzialne jest studio Hello Games. Podczas tegorocznych targów E3 produkcja ta wprost oczarowała publiczność oraz ekspertów z branży gier wideo. Twórcy zapowiadają, że ich najnowsza produkcja trafi na PC i PlayStation 4.

Za No Man’s Sky odpowiedzialne jest czteroosobowe studio Hello Games.

No Man’s Sky zostało zaprezentowane na tegorocznych targach E3 i z miejsca podbiło serca wszystkich tam obecnych. Tytuł ten spodobał się krytykom do tego stopnia, że został on nagrodzony dwiema nagrodami. No Man’s Sky zdobyło tytuł najlepszej gry niezależnej oraz za najbardziej oryginalny pomysł. Wielu graczy już planowało wieczory z tą produkcją, ale jeśli nie są posiadaczami komputerów osobistych lub PlayStation 4 to marzenia o zwiedzaniu kosmosu muszą odłożyć na bok.

Wielu znawców branży gier wideo sądziło, że No Man’s Sky trafi zarówno na PlayStation 4 jak i na Xboksa One, ale szef studia Hello Games rozwiał wątpliwości i wyraźnie zapowiedział, że ich najnowsza produkcja trafi tylko i wyłącznie na dwie platformy. Warto również dodać, że No Man’s Sky na początku trafi tylko na PlayStation 4, a dopiero po jakimś czasie również posiadacze komputerów osobistych będą mogli nabyć tę produkcję.

Premiera No Man’s Sky, niezależnej produkcji studia Hello Games zaplanowana jest na październik tego roku.

[dzięki- NeoGaf]

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- ciekawy materiał wideo promujący grę

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More