Sony wprowadzi awatary w przyszłym tygodniu na PlayStation 4

Konsola PlayStation 4 otrzyma w przyszłym tygodniu pierwszy zestaw oficjalnych awatarów przygotowanych przez firmę Sony. Obrazki będziecie mogli zakupić za cyfrową walutę na PlayStation Store.

Już od samego początku obecności konsoli PlayStation 4 na rynku użytkownicy domagali się wprowadzenia płatnych, dodatkowych awatarów. Sony długo kazało czekać na odpowiedź w tej sprawie. Wreszcie mamy konkretny termin wprowadzenia płatnych awatarów na konsolę japońskiej korporacji. Pierwszy zestaw obrazków pojawi się już w przyszłym tygodniu na PlayStation Store.

Przedstawiciele firmy Sony Computer Entertainment poinformowali nas poprzez serwis społecznościowy Twitter, że użytkownicy konsoli Play Station4 będą mogli kupować awatary poprzez PlayStation Store. Model sprzedaży prezentuje się tak samo jak odbywało się to na Play Station 3. Wspomniane awatary będą więc widoczne dla wszystkich graczy, a nie tylko dla znajomych danego użytkownika. Dodatkowe obrazki pojawią się na PS Store od przyszłego tygodnia.

Co ciekawe, to tylko kwestia najbliższych dni, kiedy to awatary zakupione przez Was na PlayStation 3 zostaną Wam udostępnione również (bezpłatnie) na PlayStation 4. Jeżeli jeszcze się podobają, to warto poczekać i wykorzystać starszy, ale nadal stylowy awatar bez dodatkowych opłat.

Fajnie że Sony zdecydowało się wprowadzać takie nowości. Ostatnio wystosowali pewną ankietę, w której to pytali graczy o funkcjonalności, które chcielibyśmy wprowadzić w najbliższych aktualizacjach. Awatary były jedną z opcji, która jak widać bardzo szybko zostanie wprowadzona w życie. Mi osobiście marzy się wprowadzenie na PlayStation Store klasyków z epoki PlayStation i PlayStation 2. A Wy co chcielibyście jeszcze zmienić w systemie PlayStation 4?

 

[interaction id=”560c0639c70ac51c03b447ff”]

Written By
More from Patryk

Borderlands: The Pre-Sequel trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3

Borderlands to seria gier akcji, które stawiają na kooperację wielu graczy na...
Read More