Premiera KILLER IS DEAD – Nightmare Edition

Killer is Dead to charakterystyczna gra akcji, która trafiła na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. Jest to tytuł przepełniony scenami walki oraz przemocą.

Killer is Dead - tego nie możecie ominąć!
Killer is Dead – tego nie możecie ominąć!

Killer is Dead: Nightmare Edition to przeznaczona na komputery osobiste wersja gry Killer is Dead, która zadebiutowała na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w 2013 roku. Za produkcję odpowiada studio Grasshopper Manufacture, z którym związany jest dobrze znany fanom serii Goichi Suda. Studio znane jest polskim fanom min, z produkcji Lollipop Chainsaw.

Głównym bohaterem gry jest Mondo Zappa, playboy i płatny 35-letni zabójca, który podejmie się zleceń specjalnych dla firmy Brian Execution. Likwidacja zwyrodnialców i czarnych charakterów z wykorzystaniem białej broni oraz specjalnych umiejętności jest głównym elementem rozgrywki. Osadzony w niedalekiej przyszłości tytuł jest nasycony specyficznym klimatem surrealistycznego humoru oraz sposobem narracji, z którego słynie Goichi „Suda 51” Suda.

Przeznaczona na komputery PC Nightmare Edition zawiera dodatkowy tryb rozgrywki: tytułowy tryb Nightmare, w którym gracz będzie pokonywał swoich wrogów używając jedynie zdolności: Adrenaline Burst, Dodge Burst czy Headshot

Wydanie to zawiera ponadto dodatek cyfrowy: Smooth Operator  – który jest odblokowywany w trakcie rozgrywki i tryb Theater umożliwiający ponowne obejrzenie przerywników filmowych.

Written By
More from Patryk

Mirror’s Edge Catalyst – zarejestrowano nową markę i stronę internetową

Firma Electronic Arts zarejestrowała nową markę w urzędzie oraz domenę internetową. Czym...
Read More