Już w przyszłym roku zagramy w grę Deus Ex: Mankind Divided, tytuł w Polsce wyda firma Cenega

Dystrybucją gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości (Deus Ex: Mankind Divided) w naszym kraju zajmie się firma Cenega. Produkcja ukaże się w 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także komputerach PC w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej, oczywiście w rodzimej wersji językowej.

Akcja gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Buncie Ludzkości oraz tak zwanej ‘awarii wszczepów’. W jej wyniku miliony osób poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie rzeczone ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. W atmosferze niepokojów społecznych różne frakcje szukają sposobów na manipulację opinią publiczną dla swoich korzyści.

W tej atmosferze politycznego niepokoju i ogólnopanującego chaosu do gry powaraca agent Adam Jensen. Wzmocniony o całkowicie nowe ulepszenia Jensen znów trafi na trop prowadzący do ogólnoświatowego spisu. Nie zmienione zostaną jednak zasady rozgrywki, mianowicie gra nadal będzie koncentrowała się na skradaniu oraz przemyślanej rozgrywce. Deus Ex: Rozłam ludzkości nie będzie ”bezmyślym” shooterem, a grą z o wiele większą głębią.

Tytuł pojawi się na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, jak również komputerach osobistych już w przyszłym roku. Czekacie na ten tytuł z taką samą niecierpliwością, jak ja?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/08/DXMD_2DBox_PS4_PL_v2.jpg”]

[interaction id=”55c89bf759fbca23052860e5″]

Written By
More from Patryk

Pierwsze materiały z nowej odsłony Wolfenstein i Diablo III na PlayStation 4

Tajwan stał się na dniach stolica elektronicznej rozrywki, a to za sprawą...
Read More