Czerwiec w PlayStation Plus miesiącem przełomowym?

PlayStation Plus w czerwcu powinno być mocnym uderzeniem. Oferta dołuje względem Games with Gold w ostatnich miesiącach, więc może czas na mocny strzał?

Jeżeli tylko wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już pod koniec tego tygodnia, albo na początku przyszłego powinniśmy poznać ofertę PlayStation Plus na czerwiec 2015 roku. Co będzie się w niej znajdować?

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Patrząc przez pryzmat ostatnich kilku miesięcy, to Sony i PlayStation muszą udowodnić, że nadal PlayStation Plus jest atrakcyjną ofertą dla graczy. Konkurencyjne Games with Gold rozkręca się na całego, a oferta Sony nieco dołuje.

Właściciele PlayStation 4 nadal czekają na pierwszą grę kategorii AAA oferowaną w PlayStation Plus. Może w czerwcu pojawi się taki tytuł, ot chociażby Driveclub, które od dłuższego czasu jest przygotowywane właśnie z myślą o tej ofercie. Pytanie tylko, czy ktoś jeszcze na ten tytuł (w ograniczonej wersji) czeka?

W zasadzie to gry z PlayStation Plus powinny być dostępne już od 2 czerwca w Ameryce Północnej orz 3 czerwca w Europie. Należy więc oczekiwać ujawnienia oferty jeszcze przed końcem tego tygodnia.

W zeszłym miesiącu mogliście zagrać w gry takie jak Guacamelee, Ether One oraz The Unfinished Swan. Dla wielu graczy to nie była oferta gier najwyższej jakości. Użytkownicy PlayStation 4 czekają na grę AAA. Pytanie do Was: z jakiej gry bylibyście zadowoleni?

[interaction id=”5562f34328430a5757ca7b98″]

Written By
More from Patryk

Ile czasu zajmuje ukończenie gry Rise of the Tomb Raider?

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Rise of the Tomb Raider na...
Read More