Murdered: Śledztwo zza grobu, nowe informacje na temat rozdzielczości

Pojawiły się nowe, ciekawe informacje z obozu Square Enix. Firma pracuje aktualnie nad całkiem ciekawym tytułem Murdered: Śledztwo zza grobu. Tym razem dowiemy się na temat rozdzielczości dostępnych na konsolach nowej generacji, jak również PlayStation 3 i Xboksie 360.

square-enix-banner

Nowych informacji udzielił na ten temat  Eric Studer, producent projektu. Gra ma obsługiwać rozdzielczość 1080p na konsolach nowej generacji. Należy wspomnieć, że Murdered: Śledztwo zza grobu oprócz na nowe konsole Microsoftu i Sony zmierza na komputery osobiste, Xboxa 360 oraz na PlayStation 3. Premiera gry zaplanowana jest na 3 czerwca tego roku.

[quote style=”5″ author=”Eric Studer w rozmowie z GamingBolt“]“Mogę potwierdzić, że Murdered: Śledztwo zza grobu na konsolach nowej generacji będzie obsługiwała rozdzielczość 1080p. Gra będzie działała w 30 klatkach na sekundę”[/quote]

Być może przy okazji tego tytuł fani ani jednej, ani drugiej konsoli nie będą mieli okazji do naśmiewania się z konkurencyjnej firmy. Taki zabieg ma zapewne na celu zadowolenie wszystkich i pokazania, że obie konsole są w stanie obsługiwać tę samą rozdzielczość bez najmniejszych problemów.

Murdered: Śledztwo zza grobu to przygodowa gra akcji produkcji Airtight Games we współpracy z firmą Square Enix. Producenci położyli nacisk na elementy detektywistyczne, wpleciono także elementy nadnaturalne, a najważniejszym z nich jest fakt, że kierowany przez nas bohater jest duchem, który za życia był detektywem. Dzięki swej śmierci zyskuje umiejętność przejmowania kontroli nad ludźmi, oraz oczywiście jest dla nich niewidzialny. Twórcy starali się, aby fabuła trzymała w napięciu. Potęguje to grafika, która utrzymana jest w mrocznym tonie. Murdered: Śledztwo zza grobu działa na silniku graficznym Unreal Engine 3.

More from Mikołaj Ciesielski

Zwolnienia w Activision?

Firma Activison na pewno nie zaliczy ubiegłego roku do tych najbardziej udanych....
Read More