Mistrzostwa Europy 2016 dostępne za darmo dla posiadaczy gry Pro Evolution Soccer 2016

Mistrzostwa Europy 2016 odbędą się z udziałem reprezentacji Polski. I dobrze, a dodatkowo wszyscy zainteresowani będą mogli zagrać w nie dzięki bezpłatnej aktualizacji gry Pro Evolution Soccer 2016.

Konami ma gest, trzeba to przyznać. Kilka lat temu to Electronic Arts ”dorabiało” sobie wydając oficjalne gry piłkarskie przypisane do konkretnych turniejów, czy to Mistrzostw Świata, czy to Mistrzostw Europy. Dziś firma Konami zapowiedziała, że ich specjalny moduł Mistrzostw Europy 2016 będzie bezpłatny dla właścicieli gry PES 2016.

Następny pakiet dodatków do gry Pro Evolution Soccer 2016 zaplanowany jest na początek grudnia i zawierać będzie między innymi długo oczekiwany stadion Maracanã, a także nowe twarze, nowe, ogłoszone w listopadzie stroje narodowe oraz nowe drużyny klubowe i składy, które zostały zatwierdzone już 19 października.

Oczywiście nadal trwają prace nad dodatkami związanymi z Mistrzostwami Europy 2016. Więcej informacji na ich temat powinno pojawić się na początku przyszłego roku.

Najnowszy PES należy do jednych z najlepszych w historii. Gra zdobyła uznanie w oczach graczy, pokazała pazur za pośrednictwem silnika graficznego FOX Engine. Pro Evolution Soccer 2016 może się pochwalić średnią na Metacritic na poziomie 87 punktów.

[interaction id=”55f6e51116f6b5870139884f”]

Written By
More from Patryk

Halo Online zapowiedziane wyłącznie na rynek rosyjski

Halo Online zostało zapowiedziane z myślą o rynku free to play w...
Read More