Microsoft obniża cenę konsoli Xbox One w Polsce

Firma Microsoft zdecydowała się również na odważne kroki na polskim rynku. Obniżono cenę konsoli Xbox One oraz wprowadzono zupełnie nowe zestawy na nasz rynek.

Microsoft, producent konsoli Xbox One, informuje o obniżeniu orientacyjnych cen detalicznych dla bundle packów z konsolami Xbox One w Polsce. Mowa tutaj o konsolach do progu cenowego 1499 zł dla konsol Xbox One z dyskiem twardym 500GB oraz 1599 zł dla konsol Xbox One z dyskiem twardym 1TB.

Uaktualnione ceny przez Microsoft obowiązują dla pakietów o podanej specyfikacji, za wyjątkiem zestawów z sensorem Kinect, już dostępnych w sprzedaży oraz dla zestawów wprowadzanych do sprzedaży, w tym:

  • Zestawu Xbox One 1 TB z grą Rise of the Tomb Raider
  • Zestawu Xbox One 1 TB
  • Zestawu Xbox One 500 GB z grą EA SPORTS FIFA 16

Nie sposób również nie wspomnieć o tym, że na Xbox One można przecież ogrywać gry ze swojej kolekcji na Xboksa 360. Dzięki wstecznej kompatybilności wprowadzonej przez Microsoft, na konsoli Xbox One można grać w gry z konsoli Xbox 360. W momencie oficjalnego startu usługi w katalogu dostępnych będzie ponad 100 tytułów, a z każdym miesiącem dodawane będą kolejne. Posiadane cyfrowe wersje gier Xbox 360 będą automatycznie gotowe do instalacji na konsoli Xbox One.

Na koniec warto również przypomnieć o zapowiedzianych już wcześniej zestawach Xbox One, które pojawią się w sklepach. Do najciekawszych należą bez wątpienia bundle pack z grą Rise of the Tomb Raider, ale również zestaw konsoli Microsoftu z Fallout 4. Jesteście zainteresowani którymś z zestawów, a może nową ceną konsoli?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/xbox-one-cena.jpg”]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Na świecie sprzedano już ponad 20 milionów PlayStation 4

Sprzedaż PlayStation 4 rośnie w szybkim tempie. W sieci pojawiły się informacje...
Read More