Zaprezentowano właśnie Rise of the Tomb Raider Xbox One Bundle Pack

W sieci pojawiły się najnowsze informacje na temat gry Rise of the Tomb Raider. Microsoft najwyraźniej chce opchnąć dodatkową liczbę konsol Xbox One wraz z nie jedną, a dwiema przygodami Lary Croft.

Z końcem ubiegłego tygodnia firma Microsoft zapowiedziała wypuszczenie na rynek specjalnych zestawów konsoli Xbox One. Nowe bundle packi zawierać będą przygody popularnej Pani archeolog. Mowa tutaj o niezwykle oczekiwanym Rise of the Tomb Raider, ale nie tylko.

Rzeczony bundle pack zaprezentowany przez Microsoft powinien spodobać się nie tylko fanom Rise of the Tomb Raider, ale i wszystkim innym, którzy nie mieli okazji ograć poprzedniej odsłony gry. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście zakupić najnowszej konsoli z Redmond, to polecam niniejszy bundle pack, w którego skład wchodzą:

  • Xbox One z dyskiem 1TB, aby fani mogli kolekcjonować więcej gier,
  • Pełna wersja gry Rise of the Tomb Raider (cyfrowa),
  • Dodatek DLC w postaci Tactical Survival Kit Content Pack,
  • Pełna wersja uznanej gry Tomb Raider: Definitive Edition (cyfrowa),
  • Kontroler,
  • Okablowanie.

Bundle pack zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie i zagwarantuje dziesiątki godzin wspaniałych przygód. Poniżej możecie zobaczyć oficjalne zdjęcie Xbox One, aczkolwiek trochę szkoda, że Microsoft nie pokusił się o ”pomalowanie” swojego sprzętu w barwy charakterystyczne dla marki Tomb Raider.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Tomb Raider to seria gier komputerowych, komiksów, opowieści oraz filmów opowiadających o przygodach fikcyjnej archeolog Lary Croft. Pierwsza części serii ukazała się w 1996, od tego roku seria stała się dochodową marką wykorzystującą różne media, zaś Lara stała się jedną z głównych ikon przemysłu gier komputerowych. Co ciekawe, w 2006 roku znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie została określona jako „bohaterka gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu” (Most Successful Human Videogame Heroine)[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/xbox-one-rise-of-the-tomb-raider.png”]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Pół godziny rozgrywki z Cold, Cold Heart, czyli dodatku do Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins to gra studia Warner Bros Games, która została wydana...
Read More