Sprawdźcie najnowszy gameplay z gry Rise of the Tomb Raider

Microsoft podgrzewa atmosferę przed wielką premierą Rise of the Tomb Raider na Xbox One. Ekskluzywne (okresowo) przygody Panny Croft zapowiadają się niesamowicie. Nowy gameplay tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że może to być najważniejsza premiera tego roku.

Fani Lary Croft w ostatnich dniach nie powinni narzekać na brak informacji oraz materiałów na jej temat. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Karolina Gorczyca wcieli się w postać Pani archeolog, dziś możecie zobaczyć wspaniałe 15 minut rozgrywki z Rise of the Tomb Raider na Xbox One. Gra wygląda zjawiskowo.

Gameplay z gry pokazuje jedną z pierwszych misji w górach. Filmik prawdopodobnie został zarejestrowany przez jednego z dziennikarzy, który został zaproszony na zamknięty pokaz gry w siedzibie Crystal Dynamics. Lokacja zaprezentowana na filmiku to jakiś kompleks wydobywczy i mała wioska w górach. Oczywiście miejscówka jest wypełniona przeciwnikami, ale Lara Croft radzi sobie bardzo dobrze, po cichu eliminując większość przeciwników. Możliwości działania jest bardzo dużo, tak jak i ukrytych przejść i kryjówek.

Rise of the Tomb Raider wygląda zjawiskowo, choć oczywiście Crystal Dynamics powielają i rozwijają znane schematy z oryginalnego Tomb Raider. Poprzednią odsłonę przeszedłem kilkukrotnie, toteż nie mógłbym odmówić Larze Croft i tym razem. Premiera gry na Xbox One i Xboksie 360 już z dniem 10 listopada tego roku, na PlayStation 4 dopiero w 2016.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Tomb Raider to seria gier komputerowych, komiksów, opowieści oraz filmów opowiadających o przygodach fikcyjnej archeolog Lary Croft. Pierwsza części serii ukazała się w 1996, od tego roku seria stała się dochodową marką wykorzystującą różne media, zaś Lara stała się jedną z głównych ikon przemysłu gier komputerowych. Co ciekawe, w 2006 roku znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie została określona jako „bohaterka gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu” (Most Successful Human Videogame Heroine)[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=gYvfq7Vui4Q” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – patch 1.08 dostępny na wszystkich platformach

CD Projekt RED opublikowali w sieci kolejną aktualizację gry Wiedźmin 3: Dziki...
Read More