Karolina Gorczyca wcieli się w postać Lary Croft w Rise of the Tomb Raider

Microsoft Polska potwierdza, że w postać Lary Croft ponownie wcieli się aktorka Karolina Gorczyca. Mowa oczywiście o grze Rise of the Tomb Raider, której premiera już niebawem na Xbox One.

Microsoft Polksa informuje, że w najnowszej grze o przygodach Lary Croft głosu słynnej bohaterce ponownie użyczy Karolina Gorczyca. Polska aktorka wcieliła się już wcześniej w postać z gry Tomb Raider z 2013 roku. Teraz ponownie dołączyła do plejady gwiazd ekranu biorących udział w dubbingu gry, między innymi z udziałem Camilli Luddington.

Aktorka sprawdziła się w roli Lary Croft w poprzedniej odsłonie serii i została ciepło przyjęta przez graczy. Jej głos całkiem dobrze wpasował się w sylwetkę młodej Panny Croft. Pamiętamy przecież, jak entuzjastycznie została odebrana przez graczy informacja o udziale Karoliny Gorczycy w dubbingu gry z 2013 roku, tym bardziej, że to sami gracze w plebiscycie wybrali aktorkę do tej roli. Teraz Microsoft Polska ponownie zawierzyli w talent aktorski Kamili Gorzczycy i będziemy mogli z jej pomocą poznawać historię odmienionej Lary Croft.

Gra Rise of the Tomb Raider będzie dostępna w sprzedaży od 13 listopada 2015 r. w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem, wyłącznie na konsolach Xbox One i Xbox 360.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Tomb Raider to seria gier komputerowych, komiksów, opowieści oraz filmów opowiadających o przygodach fikcyjnej archeolog Lary Croft. Pierwsza części serii ukazała się w 1996, od tego roku seria stała się dochodową marką wykorzystującą różne media, zaś Lara stała się jedną z głównych ikon przemysłu gier komputerowych. Co ciekawe, w 2006 roku znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie została określona jako „bohaterka gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu” (Most Successful Human Videogame Heroine)[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/lara-croft-karolina.jpg”]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Video – przegląd majowych premier gier

W maju obrodziło znakomitymi premierami, wśród których jest przede wszystkim Project CARS...
Read More