Daek Souls 3 – poznaliśmy datę premiery gry oraz edycję kolekcjonerską

From Software powoli przygotowuje nas do wielkiej premiery Dark Soul 3. Dziś poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej tego tytułu oraz datę jego premiery.

Poznaliśmy oficjalną datę premiery gry Dark Souls 3 na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Produkcja ukaże się na rynku już z dniem 12 kwietnia 2016 roku.

Dodatkowo twórcy podzielili się z graczami informacjami na temat edycji kolekcjonerskich, które zostaną wypuszczone na rynek. From Software przygotowali dla nas całkiem fajne dwa zestawy. W podstawowej edycji kolekcjonerskiej gry znajdziemy 25-cm figurkę Red Knighta. Oprócz niej w pakiecie dorwiemy płócienną mapę gry, metalowe pudełko na grę, dysk z soundtrackiem, 3 znaczki do wprasowania w ubranie oraz oczywiście płytę z samym tytułem. 

Dodatkowo twórcy z From Software udostępnią również edycję kolekcjonerską Prestige. Będzie ona zawierała kolei 40-centymetrową figurkę Pana Popiołów, zaś Collector’s Edition “tylko” 25-centymetrową postać Czerwonego Rycerza.

Trzecia część tej zasłużonej serii zapowiada się niesamowicie. Już w przyszłym roku, a dokładnie w kwietniu będziemy mogli sprawdzić, co zmieniło się w świecie Dark Souls. Oczywiście na zmianę poziomu trudności nie macie co liczyć. To nadal będzie trudna i wymagająca produkcja, za co kocha ją tak wielu fanów.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/dark-souls-iii-prestige-edition4.jpg”]

[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

Blizzard Entertainment potwierdza swój udział na targach gamescom 2015

Blizzard Entertainment również zapowiedziało swój udział w targach gamescom 2015. Firma pojawi...
Read More