Wysyp grafik z przerażającego Dark Souls II

Na początku tygodnia Namco Bandai opublikował w sieci nowy, fascynujący trailer Dark Souls II. Tym razem w sieci pojawiła się obszerna galeria grafik z nadchodzącej produkcji From Software.

dark-souls-2-banner

Za produkcję gry odpowiada to samo studio, From Software, które nie zamierza oglądać się na trendy panujące w branży, tym samym serwuje nam kolejną grę, o wysokim poziomie trudności. Kontynuacja gry jest naturalnym rozwinięciem mechaniki znanej z pierwowzoru. Podczas rozgrywki przemierzamy więc wiele powiązanych ze sobą lokacji, celem odnalezienia antidotum na klątwę, jaka nęka bohatera. Oczywiście gra jest typowym rpg, w którym ogromny nacisk położono na rozwój bohatera. Gracz będzie miał pełną autonomię w obieraniu ścieżki, którą poprowadzi swoje cyfrowe alter ego. Duże znaczenie ma także dobór broni, gdyż niemal każda z nich oferuje zupełnie inne formy ataku.  Opanowanie systemu walki jest kluczowym elementem rozgrywki w Dark Souls 2, tym nie mniej w grze pojawią się również zaklęcia i sztuka magii.

Zauważyłem ostatnio ciekawy trend panujący wśród twórców gier. W sieci publikowana jest większa ilość grafik koncepcyjnych, galerii zdjęć i screenów z nadchodzących produkcji. Trailery też się pojawiają w mediach, ale to grafiki przejęły jakoby pole manewrów. Ciekawe, bo statyczne obrazki są wstanie potęgować emocje związane z grami wideo, a co za tym idzie, zainteresować samym sobą szerszą grupę odbiorców. Na początku tygodnia Dark Souls II otrzymało nowy zwiastun, jeszcze wcześniej kilka screenów z rozgrywki. Tym razem twórcy ze studia From Software pokusili się o publikację  obszernej galerii grafik koncepcyjnych, którą możecie obejrzeć poniżej.

ds ds2 ds3 ds4 ds5 ds6 ds7 ds8 ds9 ds10 ds11 ds12 ds13 ds14 ds15 ds16 ds17 ds18

Written By
More from Aleks

Wysyp screenów z Final Fantasy XIV A Realm Reborn!

Square Enix przemyślało sprawę oraz wtopę jaką zaliczyło przy okazji startu Final...
Read More