Twórcy gry Just Cause 3 zapowiedzieli prezentację nowych materiałów wideo na przyszły tydzień. Avalanche Studios pracują nad grą na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.
Firma Avalanche Studios od dłuższego czasu pracuje nad dwiema wspaniale zapowiadającymi się grami. Pierwszą z nich jest Mad Max, o którym możecie przeczytać więcej pod tym adresem. Dziś zapowiedziano również wtorkową prezentację rozgrywki z gry Just Cause 3.
W najbliższy wtorek zobaczymy zatem gameplay z gry Just Cause 3, która pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Producenci zapowiadają to wydarzenia na Twitterze, gdzie pojawił się krótki filmik wprowadzający w klimaty tej produkcji.
And the chaos ensues. #JustCause3 pic.twitter.com/YGiAnPNTVw
— Just Cause (@justcause) kwiecień 24, 2015
Jak ocieniacie poprzednie odsłony serii Just Cause? Czy jesteście zainteresowanie trzecią odsłoną tej popularnej serii gier akcji?
[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/just-cause-3-gameplay-reveal-trailer.html]


