Lara Croft znowu przemówi w naszym języku, ale kto wcieli się w jej postać w Rise of the Tomb Raider?

Na oficjalnym forum gry Rise of the Tomb Raider pojawił się wpis o lokalizacjach. Oczywiście w gronie dostępnych języków pojawił się również Polski, a więc Lara Croft znów przemówi znajomym głosem.

W sieci pojawiły się informacje na temat gry Rise of the Tomb Raider, a dokładniej jej polonizacji. Moderator oficjalnej strony produkcji zamieścił informację o dostępnych językach. Polski również znalazł się na tej liście, a więc można uważać to za potwierdzony przekaz, skoro napisał to sam moderator. Rodzi to jednak kolejne pytanie, kto wcieli się w postać Lary Croft?

Karolina Gorczyca genialnie sprawdziła się w oryginalnym Tomb Raider, a więc w kontynuacji nie mogło jej zabraknąć. Młoda aktorka już pewnie poznała historię swojej wirtualnej postaci, a my musimy chwile poczekać na pierwsze materiały wideo z jej udziałem. Przyznam się szczerze, że jej głos w restarcie Tomb Raider jest całkiem trafiony i pasuje do sylwetki młodej, niedoświadczonej Lary Croft. Jak Karolina Gorczyca poradzi sobie wcielając się cierpiącą na depresję Pannę Croft? Poczekajmy do pierwszych trailerów w rodzimym języku.

Gra Rise of the Tomb Raider zadebiutuje na rynku już 10 listopada tego roku ekskluzywnie na Xbox One. W późniejszym okresie gra ma pojawić się w wersji na PlayStation 4, ale to kwestia przyszłego roku i niewiele wiemy na ten temat. Warto czekać, bo Lara Croft może być Królową tego roku i zagrozić nawet takim bohaterom jak Big Boss, czyż nie?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/lara-croft-karolina.jpg”]

[interaction id=”5556fc1540f2c57e041d856b”]

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider – przegląd pierwszych recenzji gry

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje gry Rise of the Tomb Raider...
Read More