Będą darmowe dodatki DLC do gry Battlefield Hardline

Firma Electronic Arts dziś zaskoczyła, oczywiście pozytywnie, wszystkich swoich zwolenników i fanów gry Battlefield Hardline. Dodatki fabularne do tej gry zostaną udostępnione bezpłatnie.

Przedstawiciele firmy Electronic Arts zdecydowali się ogłosić, że nadchodzące rozszerzenie do tej popularnej gry sieciowej pojawi się w cyfrowej dystrybucji bezpłatnie. Każdy z zainteresowanych będzie mógł pobrać i wypróbować dodatkową zawartość bez dodatkowych opłat. Miło z ich strony, trzeba to przyznać.

Darmowy dodatek DLC o nazwie Blackout zostanie dołączony do najnowszej aktualizacji gry podstawowej. Dodatkowa zawartość będzie zawierać nowe mapy, broń i gadżety, jak również mnóstwo ulepszeń rozgrywki. Motywem głównym Blackout jest gra pod osłoną ciemności. W rzeczonym DLC znajdziesz następujące elementy:

  • Dwie mapy: „Nocny skok” i „Noc w lesie” (nocne wersje map „Napad na bank” i „Dzicz”)
  • Nowy gadżet: gogle noktowizyjne
  • Dwa nowe modele broni dla wszystkich klas po obu stronach: nowa wersja RO933 i nowy karabin bojowy
  • Nowe motywy muzyczne, kamuflaże, zadania, naszywki i wiele więcej

DLC Battlefield Hardline: Blackout będzie już wkrótce dostępne dla wszystkich graczy. Więcej informacji firma Electronic Arts ujawni niebawem. Warto również pamiętać o tym, że gra Battlefield Hardline jest dostępna w ramach usługi EA Access. Tytuł jest bardzo popularny i zrzesza wokół siebie mnóstwo graczy lubiących sieciowe strzelaniny. Darmowy dodatek? Warto przetestować.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=m07F9Lhaeto” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Final Fantasy XV przystępne dla wszystkich graczy

Zgodnie z wypowiedziami nowego reżysera gry Final Fantasy XV, tytuł ma być...
Read More