Battlefield: Hardline wchodzi w skład oferty EA Access

Firma Electronic Arts poinformowała o aktualizacji oferty abonamentu usługi EA Access. W ramach tej usługi grający na konsoli Xbox One otrzymają dostęp do znakomitego Battlefield: Hardline.

Koncern Electronic Arts poinformował o tym, że korzystający z usługi EA Access otrzymają za darmo grę studia Visceral Games w postaci Battlefield Hardline na konsolę Xbox One. Mowa oczywiście o strzelaninie pierwszoosobowej opowiadającej o konflikcie policjantów i przestępców. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy zastanawiali się nad kupnem gry w sklepie, ale koniec końców nie zdecydowali się.

Już od dnia dzisiejszego wszyscy zainteresowani będą mogli pobrać grę Battlefield: Hardline z EA Access i bawić się w wirtualnych policjantów. To dobra wiadomość, bo przecież gra jest bardzo ”świeża”, debiutowała przecież w marcu tego roku i zdobyła stosunkowo dużą popularność. Tytuł zebrał średnią ocen na poziomie 71 punktów na konsoli Xbox One.

W ramach oferty EA Access dostępne jest jeszcze wiele innych gier, między innymi:

  • Dragon Age: Inkwizycja,
  • Titanfall,
  • Battlefield 4,
  • Need for Speed Rivals,
  • Plants vs. Zombies Garden Warfare,
  • Peggle 2

Oferta Electronic Arts opiewa na 5 dolarów miesięcznie, dzięki czemu subskrybent ma dostęp do gier wydawanych właśnie przez tego wydawcę. Myślę że jest to całkiem atrakcyjna oferta dla wszystkich posiadaczy Xbox One, szczególnie jeżeli do pakietu darmowych gier doliczycie jeszcze wszystkie te, które wchodzą w skład Games with Gold. Takim oto sposobem na Xbox One można w ogóle nie kupować gier w sklepach i tylko opierać się na dwóch świetnych abonamentach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Cx929uwxGu0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Sniper Elite III: Africa – taktyka czy rozwałka?

W sieci pojawiły się nowe materiały z gry Sniper Elite III: Africa,...
Read More