Battlefield 4 – zagadka, która daje dostęp do ekskluzywnego kamuflażu rozwikłana

DICE najprawdopodobniej przesadzili z jedną zagadką w swojej grze, której pewnie większość z Was nigdy by nie rozwiązała. Z pomocą przychodzą hardcore’owcy grający w ten tytuł.

W sieci pojawił się tutorial wyjaśniający, w jaki sposób rozwiązać jedną z najtrudniejszych zagadek w grze Battlefield 4 (!). Szczerze powiedziawszy jest to przesadzony easter egg, który daje dostęp do bardzo cennego i ekskluzywnego kamuflażu. Tylko jak go rozwiązać?

Na kanalr YouTube jackfrags udostępniono filmik z gry Battlefield 4 ukazujący sekret w postaci zagadki logicznej na mapie Smocza Przełęcz.

Zadanie nie jest proste, bo wymaga znalezienia malutkich przycisków rozsianych na olbrzymiej mapie i dodatkowo użycia ich w odpowiedniej kolejności. Rozwiązanie zagadki nie jest stałe, kolejność za każdym razem będzie inna, co czyni rozwiązanie całego problemu jeszcze bardziej skomplikowanym.

Ale myślę że warto, bowiem gracze otrzymają dostęp do specjalnego kamuflażu DICE LA, który wygląda unikatowo i niezwykle efektownie.

Należy pamiętać, że w zeszłym roku ten sam autor odnalazł ogromnego rekina na mapie w grze Battlefield 4. Teraz rozwikłał kolejną trudną zagadkę. Myślę więc, że Battlefield 4 skrywa przed nami jeszcze wiele, wiele tajemnic. Kto by pomyślał, że akurat czwarty Battlefield, czyż nie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=JuuzmOXL1bc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Gran Turismo Sports na PlayStation 4 już dostępne w zamówieniach przedpremierowych?

Polyphony Digital wcale nie traci czasu i już od jakiegoś czasu pracuje...
Read More