Zobaczcie zwiastun premierowy Bloodborne: The Old Hunters

From Software nie zapomina o właścicielach gry Bloodborne na PlayStation 4 i decyduje się udostępnić rozszerzenie fabularne The Old Hunters. Dodatek dziś ma swoją oficjalną premierę poprzedzoną trailerem premierowym.

Dziś ma swoją premierę Bloodborne: The Old Hunters na PlayStation 4 od firmy From Software. Wielkie rozszerzenie fabularne otrzymało również zwiastun premierowy.

Twórcy uznanego na całym świecie Dark Souls w swoim stylu również przy okazji ekskluzywnej gry Bloodborne na PlayStation 4. Filmik pokazuje pokrótce to, czego możecie doświadczyć po zapoznaniu się z dodatkiem DLC wycenionym na 84 złote na PlayStation Store.

Co najciekawsze, tytuł będzie sprzedawany również w pudełkach w specjalnej edycji z pełną wersją gry. Jeżeli tylko ktoś jeszcze nie zaopatrzył się w pełną wersję Bloodborne, to w grudniu będzie najlepsza okazja ku temu. Bloodborne: The Old Hunters w pakiecie z pełną wersją gry zapowiada się fajnie. From Software nazywają ten dodatek ”full scale DLC”, a więc możecie liczyć na wielogodzinna rozgrywkę, nową kampanię, lokację oraz potworów.

Oryginalne Bloodborne debiutowało na rynku 25 marca tego roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Gra została ciepło przyjęta przez graczy, jej aktualna średnia na serwisie Metacritic to 92 punkty.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=gbQ7LP4x-4E” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

GRID Autosport – Limited Black Edition tylko w salonach Empik

GRID: Autosport trafi na rynek już pod koniec czerwca w wersjach na...
Read More