Unravel – premiera gry już na początku lutego

Premiera fascynującego Unravel od Electronic Arts odbędzie się już na początku lutego w przyszłym roku. Wychodzi więc na to, że w niezwykle oryginalną grę zagramy szybciej, aniżeli się tego spodziewamy.

Coldwood Interactive i Electronic Arts ogłaszają, że Unravel ukaże się 9 lutego 2016 r. w wersjach na PC (Origin), PlayStation4 i Xbox One. W opublikowanym właśnie filmie z rozgrywką można zobaczyć małego bohatera gry w akcji. Yarny, ludzik składający się z jednego pasma włóczki, staje przed zadaniem powtórnego złączenia więzów miłości.

”Gry wideo to potężne medium, które może być źródłem inspiracji i wielkich wzruszeń. To właśnie chcemy osiągnąć dzięki Unravel. Yarny musi naprawić zerwane więzy, a włóczka symbolizuje miłość i bliskość międzyludzką. Na graczy czeka szereg wymagających ruszenia szarymi komórkami zagadek osadzonych w krajobrazach naszej rodzinnej północnej Szwecji” – powiedział Martin Sahlin, dyrektor ds. kreatywnych w studiu Coldwood.

Unravel powstaje w szwedzkim studiu Coldwood Interactive i będzie kosztować 59,99 zł (w wersji PC). Użytkownicy Xbox One uczestniczący w programie EA Access uzyskają przedpremierowy dostęp do gry oraz 10% zniżki na pełną wersję Unravel.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy trailer gry, który opublikowany na oficjalnym kanale Electronic Arts Polska. Jesteście zainteresowani tą oryginalną platformówką?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=9crcVOCo2Zg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Śródziemie: Cień Mordoru wybrane najlepszą grą roku 2014

Podczas imprezy Game Developers Conference (GDC 2015) odbyło się również głosowanie dotyczące...
Read More