W przyszył tygodniu premiera gry DmC Devil May Cry: Definitive Edition

Już za tydzień premiera zestawu DmC Devil May Cry: Definitive Edition na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Devil May Cry to bardzo popularny wśród graczy slasher, który pozwala wcielić się w charakterystycznego bohatera!
Devil May Cry to bardzo popularny wśród graczy slasher, który pozwala wcielić się w charakterystycznego bohatera!

Już za tydzień, 10 marca, do sprzedaży trafi gra DmC Devil May Cry: Definitive Edition. Tytuł ukaże się w angielskiej wersji językowej na konsole Xbox One i Playstation 4.

Tworzone przez studio Ninja Theory DmC Devil May Cry: Definitive Edition zawierać będzie oryginalną wersję gry, wszystkie dostępne do tej pory dodatki, w tym kampanię „Vergil’s Downfall”, jak również nowe tryby gry i dodatkowe funkcjonalności w rozgrywce, dzięki czemu ten tytuł stanie się doskonałą propozycją dla fanów serii Devil May Cry.

Co ciekawe, w zestawie DmC Devil May Cry: Definitive Edition będzie możliwość zagrania bliźniakiem Dantego, Vergilem, w trybie Bloody Palace. Oczywiście twórcy przygotowali więcej nowinek, między innymi dodatkowym wyzwaniem będą również dodane tryby Gods Must Die oraz Must Style Mode, jak również Hardcore Mode.

Gracze DmC Devil May Cry: Definitive Edition otrzymają także zestaw kostiumów dla Dantego i Vergila, które są inspirowane oryginalnym wyglądem z klasycznego Devil May Cry.

DmC Devil May Cry: Definitive Edition zostało przygotowane w rozdzielczości aż 1080p i płynnych 60 klatkach na sekundę na obu konsolach. Premiera gry nastąpi już 10 marca na Xbox One oraz PlayStation 4. Poniżej możecie rzucić okiem na oficjalne okładki zestawu.

[informacja prasowa]

DMCDE_XBX ONE_2D_PACKSHOT_PEGI

DMCDE_PS4_2D_PACKSHOT_PEGI

Written By
More from Patryk

Gdzie zabierze nas piąta odsłona serii Assassin’s Creed?

Jade Raymond, dyrektor studia Ubisoft Toronto, odpowiedzialna za serię Assassin’s Creed wypowiedziała...
Read More