Zobacz niezwykle filmowy trailer gry Fallout 4

Firma Bethesda wreszcie opublikowała coś nowego na temat gry Fallout 4. Po serii humorystycznych filmików SPECIAL otrzymaliśmy live action trailer.

Fallout 4 będzie ogromną i potężną grą wideo, tego chyba wszyscy jesteśmy świadomi. Tak, czy owak, firma Bethesda mało chwali się swoim tytułem, przynajmniej w klasyczny sposób prezentując trailer i materiały z rozgrywki. Ostatnio otrzymaliśmy serię filmików SPECIAL, które w humorystyczny sposób opowiadały o atrybutach głównego bohatera. Dziś możecie rzucić okiem na świetnie zrealizowany live action trailer gry Fallout 4.

Kiedy zobaczymy nowy gameplay z tej wielce oczekiwanej produkcji?

Wydaje mi się, że do samego końca firma Bethesda będzie trzymała nas w niepewności, a w ostatnich dniach przed premierą świat zaleją kolejne materiały wideo oraz gameplay. Niniejszy trailer jest również bardzo ciekawy i rozbudza oczekiwania graczy. Rzućcie okiem, a zapragniecie, aby ktoś zdecydował się poszerzyć tę formułę, opublikować kolejny filmik w tym klimacie, a może nawet nakręcił pełnometrażowy film.

Do wielkiej premiery gry  Fallout 4 pozostał już niecały miesiąc. Gra zadebiutuje już 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC. Jesteście zainteresowanie wycieczką do Bostonu?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=k3IlHBBGCIw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

Relacja wideo z turnieju w Pro Evolution Soccer 2015 dziennikarzy

W Warszawie ostatnimi czasy odbył się turniej dziennikarzy w grę Pro Evolution...
Read More