Zobacz jedną z misji z gry Just Cause 3

Najnowszy trailer gry Just Cause 3 jest bardzo interesujący, szczególnie z uwagi na prezentację tego, na jak wiele sposobów możemy przechodzić konkretne misje.

Firma Square Enix, oficjalny wydawca gry Just Cause 3, powoli rozpędza kampanię marketingową tego sandboxa akcji, który wygląda niesamowicie. Avalanche Studios przygotowali dla nas ogromne, wirtualne otoczenie, w którym możemy robić co nam się tylko podoba. Dziś opublikowano gameplay gry, który pokazuje na jak wiele sposobów możemy podchodzić do wykonywania konkretnych misji.

Zróżnicowanie, to słowo klucz jeżeli mowa o grze Just Cause 3. Do każdej z misji w tym tytule możemy podchodzić w dowolny sposób i tylko od gracza zależy, jak wykona powierzone mu zadanie. Jest wielce prawdopodobne, że każdy z Was przejdzie każdą misję, a w ostateczności całą grę inaczej, aniżeli Wasi przyjaciele. I to jest właśnie największa zaleta Just Cause 3, która wyróżnia ten tytuł z tłumu. Gra jest rozbudowana i zróżnicowana, a więc gameplay do samego końca nie powinien nudzić.

Oczywiście, jak jest w rzeczywistości dowiemy się dopiero po premierze. Gra debiutuje już 1 grudnia na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Jeżeli nie zdążyliście jeszcze ograć Mad Maxa, to radzę się pośpieszyć, bowiem Just Cause 3 będzie o wiele większym tytułem na długie, zimowe wieczory.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=c2BVtnhf7KA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffd9f4f94584352d223aa6″]

Written By
More from Patryk

Yager Entertainment, twórcy Spec Ops: The Line, przywiozą nową grę na E3

Twórcy świetnie przyjętego Spec Ops: The Line zamierzają przyjechać na targi E3...
Read More