Mad Max na PlayStation 4 z zawartością ekskluzywną

Już jutro premiera gry Mad Max. Z tej okazji firma Sony postanowiła zaprezentować trailer, który ma na celu ujawnienie ekskluzywnej zawartości, którą otrzymają wszyscy posiadacze PlayStation 4, którzy zdecydowali się na zakup gry Mad Max.

Firma Sony potwierdziła, że posiadacze PlayStation 4 przy zakupie gry Mad Max otrzymają nieco więcej, aniżeli gracze, którzy zdecydowali się na zakup najnowszej produkcji Avalanche Studios na inną platformę. Być może owa zawartość nie zachwyca, ale na pewno znajdą się gracze, którzy docenią ten gest.

Zapewne zastanawiacie się co takie otrzymają posiadacze PlayStation 4, czego nie otrzyma reszta graczy. Spokojnie, to nic wielkiego. Okazuje się bowiem, że ekskluzywna zawartość gry Mad Max dla klientów Sony, to 12 dodatkowych ozdób dla auta głównego bohatera.

Jedni powiedzą, że to mało, a innym spodoba się fakt, że będą mieli większy wybór w kwestii personalizacji Magnum Opusa. Jedna rzecz jest pewna, posiadacze pozostałych platform nie poczują się pokrzywdzeni, dzięki czemu przy okazji premiery Mad Maxa nie będziemy świadkami kolejnych wojen słownych pomiędzy fanami danych sprzętów.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=vC4Wt7OyOZk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55c89bf759fbca23052860e5″]

More from Mikołaj Ciesielski

Zaprezentowano edycje kolekcjonerskie Mortal Kombat X

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Twórcy regularnie przedstawiają...
Read More