Ogromny świat w Just Cause 3 na nowym materiale wideo

W sieci pojawił się nowy materiał wideo z gry Just Cause 3 w polskiej wersji językowej. Avalanche Studios przechwalają się najprawdopodobniej największym światem w grach wideo.

Avalanche Studios opracowali ostatnio całkiem udanego Mad Maxa, ale ich największa premiera tego roku to Just Cause 3. Trzecia odsłona tej popularnej serii będzie największą grą w historii. Tak przynajmniej twierdzą sami twórcy, którzy uważają, że w grze odtworzono powierzchnię wielkości tysiąca kilometrów kwadratowych.

”Chcieliśmy zrobić środowisko, które jest bardzo wertykalne, które pozwoli poruszać się w taki sposób, żeby Rico szybko trafił w przestworza. Sprawdziliśmy, gdzie na świecie można zobaczyć kilkuset metrowe klify i gdzie znajduje się kryształowo czysta woda. Południe Francji, Grecja, Hiszpania, Korsyka, Malta…” – tłumaczą twórcy gry.

Just Cause 3 będzie najbardziej rozbudowaną grą w historii serii. Autorzy potrzebowali gór, klifów, wiosek, małych miasteczek, obozów czy jaskiń. W grze jest co zwiedzać i gdzie walczyć z przestępcami. Oby tylko twórcom udało się zaadaptować do Just Cause 3 dużo interesujących aktywności dodatkowych i questów, aby ogromne środowisko nie świeciło pustkami i skończyło się na wirtualnej widokówce.

Co ciekawe, świat gry Avalanche Studios został podzielony aż na trzy regiony. Każdy z regionów znacząco się od siebie różni architekturą, geodezją terenu oraz zaludnieniem. Oczywiście w każdym z tych miejsc będą na nas czekali przestępcy gotowi nas zaatakować. W Just Cause 3 chodzi o walkę z reżimem, a jego symbole w grze będą bardzo widoczne (graffiti, itp).

Oczywiście o jakości Just Cause 3 finalnie dowiemy się dopiero 1 grudnia, kiedy to gra zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Jesteście zainteresowani tą produkcją?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=H45ZPN9JAvc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffd9f4f94584352d223aa6″]

Written By
More from Patryk

LittleBig Planet 3 pojawi się na PlayStation 4 i PlayStation 3

Media Molecule wyda swoją najnowszą produkcję również na PlayStation 4. Mowa tutaj...
Read More