Wieści o nowym Hitmanie ukażą się w najbliższych dniach

Seria Hitman zyskała sobie wielu fanów i jest czymś, bez czego chyba nikt nie wyobraża sobie rynek gier wideo. Twórcy gry, czyli IO Interactive obiecują, że informacje na temat nowej części serii ukażą się w najbliższych dniach.

Miejmy nadzieję, że nowy Hitman nie zawiedzie oczekiwań, a fani serii będą mogli cieszyć się kolejną dobrą odsłoną serii.

W serwisie społecznościowym Twitter wpis umieścił menedżer społecznościowy IO Interactive, który przypomniał, że twórcy obiecali informacje na temat nowego Hitmana, a tymczasem maj dobiega końca. Można więc wywnioskować, że do soboty powinniśmy otrzymać nowe informacje na temat kolejnej odsłony serii. Jedyne informacje na temat nowych “przygód” Agenta 47 zostały podane na początku tego roku. Możecie je przeczytać tutaj.

Twórcy obiecywali wówczas grę o sandboxowym charakterze, co było by prawdziwym powiewem świeżości dla gier o Hitmanie. Istnieje również możliwość, że jednak w maju nie usłyszymy niczego nowego do IO Interactive, ale już na targach E3 powinny pojawić się jakieś informacje. Na razie pewne jest tylko to, że nowy Hitman zmierza na komputery osobiste oraz konsole nowej generacji, co pozwoli twórcom pokazać się z jak najlepszej strony.

Co więcej, w sieci zamieszczono nawet pierwszego screena z gry. Przedstawia on lokację w centralnej Europie. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie producenta, nowy Hitman ma imponować skalą możliwości oraz rozległością otoczenia. Autorzy gry pokusili się nawet o pewne porównanie, gdzie jeden budynek z nowej odsłony ma być większy od jednej, całej lokacji z Hitman: Rozgrzeszenie. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwsze opublikowane materiały, trzymamy rękę na pulsie!

Jedna z lokacji, która znajdzie się w nowej odsłonie Hitmana.
Jedna z lokacji, która znajdzie się w nowej odsłonie Hitmana.
More from Mikołaj Ciesielski

Pro Evolution Soccer 2016 – pierwsze oceny trafiły do sieci

Pro Evolution Soccer to popularna seria gier sportowych traktujących o piłce nożnej....
Read More