Nowy Hitman w drodze – mamy pierwsze informacje

IO Interactive, twórcy legendarnej marki Hitman, w której wcielamy się postać seryjnego zabójcy, podzielili się ze światem pierwszymi informacjami na temat kontynuacji Absolution.

Hitman-banner-3

Zdążyliście ograć już Hitman: Absolution? Jeżeli Rozgrzeszenie nie jest Wam obce, to twócy legendarnej marki mają dla Was dobre wiadomości. Duńskie IO Interactive pracuje właśnie nad nowymi przygodami agenta 47. Założenie są ambitne, a ich wypełnieniu ma wspomóc twórców nowa technologia, mocarny silnik Glacier 2. Nowy hitman, na chwilę obecną, jest w początkowej fazie planowania i nie posiada oficjalnego tytułu. Wiadomym jest jednak, iż piata odsłona serii o seryjnym mordercy zabierze nas w rozmaite części globu, celem wypełnienia opłaconych kontraktów. Tym razem wcielimy się w agenta w okresie jego najwyższej formy, gdy jeszcze przynależał do organizacji, a jego partnerką będzie Diana Brunwood. W otwartym liście do fanów, IO Interactive wyjawiło pierwsze szczegóły na temat nadchodzącej produkcji. Do dyspozycji oddane nam zostaną rozległe, otwarte, w pełni interakcyjne lokacje, w których od naszego sprytu zależeć będzie sukces misji. Głównym celem twórców ma być swoboda działania i elementy eksploracji. Kluczowym elementem będzie powołanie do życia wiarygodnych poziomów.

”Obraliśmy otwarte, nieliniowe podejście do projektowani leveli, upewniając się, że gra sprawdzi się w ogromnych, pozbawionych checpointów lokacjach o sanboksowym charakterze. Naszym celem jest powołanie do życia wiarygodnych poziomów, które umożliwią graczom zabawę z AI i wzięcie udziału w tak kochanych przez fanów unikatowych momentach.”

Gra trafi na konsole nowej generacji, a więc właściciele PlayStation 4 i Xbox One mogą spodziewać najwyższej jakości. Poniżej możecie przyjrzeć się zwiastunowi Absolution, który został wydany w tamtym roku i osiągnął spory sukces komercyjny.

Written By
More from Aleks

PES 14 – Winning Eleven 2014

Na japońskiej stronie Konami pojawiła się grafika, która dla wielu będzie bardzo...
Read More