Black Tusk koncentrują się nad Gears of War tylko na konsolę Xbox One

Studio Black Tusk, twórcy kolejnej odsłony serii Gears of War koncentrują się tylko i wyłącznie na Xbox One. Nie ma w planach gry na Xboksa 360.

Gears-Banner

Marka Gears of War jest zasłużona wśród posiadaczy konsol Microsoftu. Szczególnie użytkowników Xboksa 360, którzy mogli cieszyć się wspaniałą trylogią Gears of War oraz Gears of War: Judgement.

Kolejna gra studia Black Tusk, które teraz odpowiedzialne jest za cykl Gears of War, będzie grą przeznaczoną tylko na Xbox One.

Przedstawiciel studia Black Tusk, Jack Felling, na Twitterze otrzymał bardzo interesujące pytanie. Jeden z graczy podpytał go o kolejną odsłonę serii. Okazuje się, że kolejne Gears of War pojawi się tylko i wyłącznie na konsoli Xbox One.

 

Autorzy gry koncentrują się tylko i wyłącznie na jednej, nowej platformie. Jest to dobry znak, bowiem Black Tusk będą mogli wynieść poziom wykonania Gears of War na wymagany poziom. Gra produkowana również z myślą o Xboksie 360 byłaby z pewnością mniej atrakcyjna, niż exclusive na nowoczesne Xbox One.

Kanadyjskie studio pracuje w pocie czoła nad nową odsłoną tego popularnego cyklu. Dobrze zatem wiedzieć, że koncentrują swoje siły tylko i wyłącznie na opracowaniu wspaniałej gry na Xbox One. Firma Microsoft nadal oficjalnie nie potwierdziła Gears of War 4, bądź jakkolwiek gra miałaby się nazywać. Może na nadchodzących targach E3 2015 otrzymamy jakieś konkretny w tej sprawie.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xbox360/gears_of_war_3/news/black_tusks_gears_of_war_game_wont_be_cross-gen.html]

gears of war

Written By
More from Patryk

Myszka i klawiatura TAC4 dla konsoli PlayStation 4

Gracie w Battlefield 4, Call of Duty: Advanced Warfare bądź Destiny? Na...
Read More