Watch Dogs nie było idealne zdaniem dyrektora kreatywnego gry

Jonathan Morin to jeden z twórców gry Watch Dogs, która zadebiutowała na rynku w maju tego roku między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Stwierdził on, że gra nie była idealna pod wieloma względami.

Watch Dogs zostało wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.
Watch Dogs zostało wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.

Jedną z największych premier tego roku było z pewnością Watch Dogs, które pojawi się się między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra w szczególności na tych platformach elektryzowała graczy.

Ostatnio na temat Watch Dogs wypowiadał się dyrektor kreatywny tej gry Jonathan Morin na łamach GamesTM. Przyznał on otwarcie, że debiut tej marki wiązał się z kilkoma problemami a sama gra nie była idealna.

Osobiście nie wydaje mi się, ażeby Watch Dogs było idealne pod każdym względem. Jest sporo miejsca na poprawki. Nie zawsze można to zauważyć podczas premiery gry. Ostatecznie dostarczyliśmy tytuł, który uważaliśmy za odpowiedni.

Ale później pewne elementy stały się jasne, w momencie gdy ochłonęliśmy już po ponad pięciu latach pracy, powyjeżdżaliśmy na wakacje, pograliśmy. Pozwala nam to podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, uwzględniając tym razem opinie graczy, co moim zdaniem jest bardzo interesujące.” – Jonathan Morin, Ubisoft

Watch Dogs ukazało się w maju tego roku na PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tytuł zebrał całkiem pozytywne oceny w prasie, co więcej, gra na serwisie Metacritic uzyskała średnią na poziomie 80 (PlayStation 4).

Ubisoft musi zatem wprowadzić szereg zmian do kontynuacji tej, bądź co bądź, świetnej gry akcji. Miejmy nadzieję, że nową odsłonę tej marki poznamy już niebawem i będzie ona przygotowywana tylko i wyłącznie na konsole nowej generacji, oczywiście aby zachować jej wysoki poziom.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/watch_dogs/news/creative_director_admits_watch_dogs_was_not_perfect_in_any_way.html]

Written By
More from Patryk

LEGO Batman 3: Poza Gotham – recenzja

Lego Batman 3: Poza Gothan to kolejna odsłona popularnych przygodówek od studia...
Read More