Sniper Elite III: Afrika – jak oceniają go gracze?

W sieci udostępniono bardzo ciekawy materiał wideo podsumowujący zamknięty pokaz gry Sniper Elite III: Afrika. Tytuł pojawi się na konsolach nowej generacji, oraz Xboksie 360 i PlayStation 3.

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

Premiera Sniper Elite III: Afrika debiutuje na konsolach nowej generacji, PlayStation 3 i Xboksie 360 oraz komputerach klasy PC już za kilka dni. Jak za pewne wiecie, w sieci udostępniono bardzo ciekawy reportaż z za kulisowej prezentacji gry, w trakcie którego na temat gry wypowiadają się ogrywający ten tytuł.

Co więcej, Rafał Dębski jest w trakcie pisania opowiadań o tematyce gry. Opowieść ”Poprawka na wiatr” będzie składała się z ośmiu odcinków. Gracze będą mogli odwiedzać oficjalną stronę gry i sami zdecydują, jaki los spotka naszego bohatera w kolejnych odcinkach. Jest to jeden z dowodów na to, że w trakcie rozgrywki w Sniper Elite III: Afrika mamy zupełną dowolność działania. 

„Afryka jeszcze nigdy nie była tak prawdziwa. Rafał Dębski w realny i namacalny sposób pokazuje graczom wojnę prowadzoną na Czarnym Lądzie. Gracze na własnej skórze poczują trudne warunki panujące na tych terenach. Nie obędzie się także bez dylematów moralnych, trudnych decyzji, które będą podejmowane przez uczestników interaktywnego opowiadania.” – Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland

Sniper Elite III: Afrika ukaże się w Polsce nakładem Techland Wydawnictwo. Gra pojawi się na rynku już 27 czerwca w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Written By
More from Patryk

CD Projekt RED ujawnia szczegóły New Game Plus w Wiedźmin 3: Dziki Gon

Firma CD Projekt RED podzieliła się informacjami na temat trybu New Game...
Read More