The Evil Within- wydawca gry odradza granie powyżej 30 klatek na sekundę.

The Evil Within jest grą z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest ekipa Tango Gameworks pod przewodnictwem Shinjiegio Mikamiego. W sieci pojawiły się informacje dotyczące rekomendowanej ilości klatek na sekundę.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror

Kilka dni temu w sieci pojawiły się wymagania sprzętowe najnowszej produkcji studia Tango Gameworks, które mówiąc szczerze są dość wysokie. Dzisiaj pojawiły się natomiast informacje dotyczące rekomendowanej ilości klatek na sekundę. Okazuje się bowiem, iż wydawca The Evil Within informuje, iż twórcy stworzyli grę z myślą o 30 klatkach na sekundę, a granie w ten tytuł przy wyższej liczbie klatek nie jest wspierane, ani rekomendowane.

Zespół spędził ostatnie cztery lata, tworząc gre właśnie dla takich ustawień i właśnie przy nich będzie ona działać najlepiej. W przypadku komputerów osobistych dostępne będą komendy, które umożliwią zmianę parametrów, jednakże nie będą one rekomendowane. Sugerujemy, aby wszyscy gracze grali na domyślnych ustawieniach, ponieważ gwarantują one najlepsze wrażenia.”- napisał wydawca na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Twórcy nie ujawnili jednak powodów, dla których nakłaniają graczy, aby Ci nie zmieniali ustawień. Możliwe, iż jest to spowodowane chęcią zakończenia dyskusji dotyczących popularnego tematu jakim od czasu premiery konsol ósmej generacji jest rozdzielczość i właśnie ilość klatek na sekundę.

The Evil Within zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 16 października tego roku.

[dzięki- http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-09-you-can-push-the-evil-within-beyond-30fps-on-pc]

More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy wagę dodatku inFamous: First Light

inFamous: First Light jest pierwszym, samodzielnym dodatkiem do gry inFamous: Second Son...
Read More