Pewien fan Fallouta przygotował własną wersję Pip Boy’a

Fani gier wideo czasem przebijają się swoimi pomysłami. Cosplay to zbyt mało w dzisiejszych czasach, aby ”zabłysnąć”. Gadżety ulubionych bohaterów z gier? Tak, to jest to!

W sieci pojawiły się zdjęcia amatorsko wykonanej wersji Pip Boy’a przez zagranicznego fana gry Fallout 4 i z pewnością całej serii. Jego zdaniem oryginalny gadżet Bethesdy wcale nie musi być lepszy od tego jego autorstwa.

Pewien użytkownik Reddita pochwalił się własnoręcznie stworzonym Pip-Boyem, którego zdjęcie możecie zobaczyć poniżej. Jak sam przyznaje, nie mógł sobie pozwolić na edycję kolekcjonerską, więc postanowił wykorzystać dostępne mu materiały i samemu przygotować sobie ten futurystyczny gadżet na telefon.

Koszt stworzenia Pip-Boya wyniósł około 10 dolarów, a więc nieco ponad 40 złotych. Mało, nieprawdaż?

Twórca zamierza w najbliższym czasie opublikować materiał wideo, na którym wyjaśni proces powstawania własnoręcznie przygotowanego gadżetu. Muszę przyznać, że faktycznie facet zna się na rzeczy i potrafi wyczyniać ”cuda” za przysłowiowe kilka dolców.

Fallout to komputerowa gra fabularna osadzona w świecie postapokaliptycznym, wyprodukowana przez Black Isle Studios i wydana w 1997 przez Interplay Entertainment. Jej kontynuacją jest Fallout 2. W późniejszym okresie na PlayStation 3, Xboksa 360 i pecetach pojawiły się gry Fallout 3 oraz Fallout: New Vegas. Najnowszą odsłoną serii jest Fallout 4 na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/pip-boy-2.jpg”]

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

Agitha kolejną dziewczyną promującą Hyrule Warriors

Nintendo opublikowało kolejny materiał wideo promujący grę Hyrule Warriors. Tym razem możemy...
Read More