Star Wars Battlefront – porównajmy grafikę na wszystkich platformach

Star Wars Battlefront jest wykonany bardzo pozytywnie na każdej z platform, gra się w niego stabilnie i bardzo efektywnie. Dziś możecie sprawdzić porównanie wszystkich trzech edycji gry.

W sieci został opublikowany materiał porównawczy stabilności i wykonania oprawy graficznej z gry Star Wars Battlefront. Autorzy kanału Candyland na YouTube zestawili ze sobą edycje gry DICE na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz pecety.

Najbardziej oczekiwana gra tego roku od studia DICE debiutuje i możemy mieć pewność, że produkcja na wszystkich platformach działa bardzo dobrze. Publikowaliśmy już wcześniej na Projekt Konsola materiały ukazujące płynność animacji w przypadku Xboksa One oraz konsoli PlayStation 4 i w obu przypadkach Star Wars: Battlefront działa wprost znakomicie. Dziś dla odmiany możecie zobaczyć zestawienie wszystkich trzech edycji gry na jednym materiale wideo.

Producenci ze studia DICE przykładali szczególną uwagę głównie do bezproblemowej animacji gry i dużej stabilności grafiki. Tytuł dzięki temu działa bardzo płynnie i trudno jest dostrzec wyraźne opóźnienia oraz zaniżenie jakości na którejkolwiek z platform (no, może trochę słabsze tekstury na Xbox One). Najwyraźniej DICE wyciągnęło wnioski z problematycznej premiery Battlefield 4 i teraz przygotowali grę w pełni dopracowaną.

Wspomniany materiał możecie obejrzeć poniżej. Przypominam że gra debiutuje już jutro na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Najważniejsza strzelanina tego roku jest już za rogiem!

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=jMRxh4OZ1FM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”564a06e23eaa7f143423a703″]

Written By
More from Patryk

Twórcy Lost Planet 3, firma Spark Unlimited, kończy swoją działalność

Jeżeli wielu z Was lubiło grę Lost Planet 3, za którą odpowiadało...
Read More