Sprawdź aktorów, którzy wcielili się w bohaterów gry Battlefield Hardline

Twórcy gry Battlefield Hardline ze studia Visceral Games przygotowali dziennik developera, na którym możecie zobaczyć sesje motion-capture.

Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!
Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!

Battlefield Hardline to z pewnością najgłośniejsza premiera miesiąca marca na konsolach stacjonarnych oraz komputerach PC. Viscera Games od długiego czasu pracowali nad nową odsłoną (spin-offem) popularnej serii strzelanin Battlefield. Ostatecznie gra pojawi się na rynku w najbliższy czwartek, warto jest więc zainteresować się kulisami jej produkcji.

Visceral Games przygotowali dla graczy intrygujące odniesienia do serii Dead Space w grze Battlefield Hardline!

Twórcom gry zależało na tym, aby przygotować ją kompleksowo, co przekłada się na ostateczną jakość Battlefield Hardline. Aktorzy wcielający się w poszczególnych bohaterów urzeczywistniają ich zachowanie, dzięki czemu scenariusz oraz sceny wyglądają niezwykle filmowo. Każdy z aktorów wprowadza nieco własnego charakteru oraz kulturę do scenariusza. Scenki przerywnikowe mają być ciekawe i wciągające.

Gameplay jest jednak najważniejszy. Visceral Games przyznają, że to nie będzie typowy Battlefield, w którym to wchodziłeś do pomieszczenia i do wszystkich strzelałeś. W Hardline gracz będzie eksplorował i poznawał otoczenie, skanował je za pośrednictwem gadżetów, oznaczał przeciwników i dopiero wtedy wkraczał do akcji.

Battlefield Hardline pojawi się na PS4, XO, X360, PS3 oraz PC z dniem 19 marca tego roku.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/16/battlefield-hardline-dead-space-easter-egg/]

Written By
More from Patryk

Fallout: Shadow of Boston – Bethesda przygotowuje się do wielkiej zapowiedzi?

W sieci pojawiły się informacje na temat projektu Fallout: Shadow of Boston....
Read More