Shinji Mikami zaprezntował demo rozgrywki z The Evil Within

The Evil Within jest przedstawicielem gatunku survival horror. Nad produkcją gry czuwa Shinji Mikami, jedna z bardziej znanych postaci w branży gier wideo, ojciec serii Resident Evil. The Evil Within ma być grą, gdzie największą rolę odgrywać będzie klimat. Czy to się uda przekonamy się już jesienią tego roku.

The Evil Within na pewno przestraszy nawet największych twardzieli. Zadba o to znany Shinji Mikami.

Shinji Mikami obiecuję, że The Evil Within będzie jedną z najbardziej przerażających gier w historii. Już podczas E3 wiele osób potwierdzało to, że gra potrafi przestraszyć, a pojawiający się znienacka i w losowych momentach wrogowie tylko to potwierdzają. Podczas Japan Expo 2014 Shinji Mikami zaprezentował demo rozgrywki, dzięki któremu dowiadujemy się, że w grze przyjdzie nam walczyć nie tylko z wielkimi maszkarami, które posiadają wielkie szpony i tym podobne, ale również niektórzy z naszych oponentów będą wyposażeni w broń. Zobaczcie sami(demo gry rozpoczyna się w 18:35).

Niestety film nie jest wysokiej jakości. Zarówno jeśli chodzi o jakość obrazu, jak i dźwięku. Jednakże jeśli nie możecie doczekać się najnowszej produkcji studia Tango Gameworks, to warto obejrzeć ten materiał. Już po E3 wiadomo było, że The Evil Within na pewno będzie jedną najstraszniejszych gier, jak zapowiada Mikami. Myślę, że z każdym nowy materiałem twórcy będą co raz bardziej podkreślić tę teorie.

The Evil Within trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera zaplanowana jest na 21 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Wolfenstein będzie płynny na każdej platformie.

WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER TO KOLEJNA ODSŁONA LEGENDARNEJ SERII PIERWSZOOSOBOWYCH STRZELANIN. GRA...
Read More