Mass Effect Andromeda – dyrektor i główny producent gry opuszcza BioWare

O Mass Effect Andromeda wiemy niewiele, ale dziś internet obiegła informacja o odejściu ze stanowiska Chrisa Wynna, dyrektora całego projektu.

Chris Wynn, jeden z dyrektorów pracujących nad wielce oczekiwaną grą Mass Effect Andromeda poinformował na swoim Twitterze, że opuszcza studio Bioware i wraca do USA.

Projektant niestety nie zdradził powodów swojej decyzji, ale dalsze wpisy na Twitterze sugerują rozstanie w dobrej wierze. Chris Wynn podkreśla, że będzie z niecierpliwością wyczekiwać premiery gry oraz chwali zespół pracujący nad Andromedą, nazywając go najbardziej utalentowanym, z jakim przyszło mu pracować.

Czas pokaże, czy rozbudowane RPG od twórców Dragon Age: Inkwizycja da radę osiągnąć taki poziom oprawy graficznej, jak Star Wars Battlefront. Na chwilę obecną zbyt wiele nie wiemy i trzeba czekać na pierwsze materiały z gry. Na chwilę obecną głównym źródłem spekulacji co do zawartości gry były do tej pory ogłoszenia o pracę zamieszczane przez Electronic Arts.

Premiera gdzieś na przestrzeni przyszłego roku, zatem BioWare ma dużo czasu, aby zalać nas materiałami promocyjnymi gry.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/mass-effect-deviantart.jpg”]
Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider już można zamawiać na PlayStation 4?

Rise of the Tomb Raider jest coraz bliżej premiery na PlayStation 4....
Read More