Fallout 4 – porównanie graficzne gry na PlayStation 4, Xbox One i pecetach

Fallout 4 już jutro zagości w naszych domach. Gra wygląda świetnie na wszystkich platformach, ale oczywiście należy sobie zadać pytanie, na której wygląda najlepiej?

Bethesda zbiera pozytywne opinię przy okazji premiery Fallout 4. Gra prezentuje wymagany poziom na wszystkich czterech platformach. Dziś możecie zobaczyć, jak Fallout 4 radzi sobie na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Lubicie porównania tego typu, co nie?

Generalnie firma Bethesda już od samego początku zapowiadała, że Fallout 4 absolutnie nie będzie wyznaczało nowych standardów w branży gier wideo jeżeli mowa o oprawie graficznej. Mimo to warto docenić producentów za to, że przygotowali tytuł równo i sprawnie działający na wszystkich trzech platformach. Szczerze powiedziawszy, trudno jest mi dostrzec wyraźne różnice pomiędzy PlayStation 4 a Xbox One. Na obu platformach gra Fallout 4 działa w stabilnych 30 klatkach na sekundę i warto to docenić. Oczywiście na komputerach osobistych produkcja Bethesdy będzie wyglądała najlepiej, szczególnie na ustawieniach Ultra, co mogliśmy już wcześniej zobaczyć na publikowanych screenach.

Warto zwrócić również uwagę na to, w jaki sposób została przygotowana gra Fallout 4 na komputerach osobistych. Ustawienia mają duży wpływ na to, jak ten tytuł wygląda. Bez wątpienia to specyfikacja Ultra robi największe wrażenie i raczej nikt nie powinien narzekać na wygląd najnowszej odsłony tej postapokaliptycznej serii RPG.

Gra Fallout 4 już jutro pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Którą platformę wybieracie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=OPZXkdD1RwQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=JQ4oz8Y1Z8Q” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=5lSK8dQI8_A” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Obsada aktorska The Evil Within zachęca do rozgrywki!

Shinji Mikami zatrudnił do pracy przy The Evil Within kilku znanych aktorów,...
Read More