F1 2014 oficjalnie zapowiedziane!

Firma Codemasters zapowiedziała oficjalnie kolejną odsłonę wyścigów F1. Gra F1 2014 zostanie wydana na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych.

F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.
F1 2014 to w pełni licencjonowany tytuł firmy Codemasters, który trafi na konsole stacjonarne oraz PC.

Fani motoryzacji wreszcie doczekali się oficjalnej zapowiedzi kolejnej gry traktującej o wyścigach F1. Firma Codemasters oficjalnie zapowiedziała grę F1 2014, która trafi na rynek z dniem 17 października. Wstępnie ten tytuł dostępny będzie na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Autorzy w późniejszym okresie planują wydać grę na Xbox One oraz PlayStation 4. Premiera miałaby się odbyć w przyszłym roku.

Nowa odsłona serii uwzględnia wszystkie zmiany, jakie zostały wprowadzone w obecnym sezonie, a więc wygląd nosów bolidów, turbosprężarki oraz system ERS. Oczywiście możecie liczyć na pełną licencję na wszystkie wozy oraz zespoły biorące udział w sezonie F1. Na ten moment nie ujawniono jednak większej ilości szczegółów na temat rozgrywki. Autorzy podzielili się z nami tylko informacjami o wprowadzeniu nowych torów, czyli trasy Soczi i obecności rosyjskiego Grand Prix. Nie potwierdzono również obecności klasycznych samochodów z edycji F1 2013.

Edycja gry na PlayStation 4 oraz Xbox One zostanie wydana na początku przyszłego roku. Do tego czasu autorzy planują uwzględniać wszystkie zmiany w rozgrywce oraz aktualizować na bieżąco zmiany zachodzące w trakcie sezonu. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy, świetnie zrealizowany zwiastun gry oraz galerię screenów. Motoryzacyjne odliczanie czas zacząć!

Written By
More from Patryk

Stefani Joosten i Donna Burke śpiewają utwór z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Gwiazdy i osoby popularne często angażują się w kampanie charytatywne. Nie inaczej...
Read More