Dark Souls 3- From Software publikuje nowy, genialny zwiastun

Premiera Dark Souls 3 zbliża się wielkimi krokami. From Software doskonale wie, jak wzbudzić w graczach jak powiększyć apetyt graczy na swoją produkcję. Do sieci trafił dzisiaj nowy zwiastun, który na pewno zrobi wrażenie zarówno na fanach serii jak i tych, którzy nimi nie są.

Najnowszy zwiastun Dark Souls 3 przedstawia nam zarówno zarys historii, dla nikogo nie powinno być zdziwieniem jeśli From Software nie powie nam o niej nic więcej, ponadto na materiale wideo zaprezentowano także lokacje, które przyjdzie odwiedzić graczom, oprócz nich możemy rzucić okiem na ogromnych przeciwników, którzy na pewno napsują niejednemu śmiałkowi sporo krwi.

Nawet jeśli nie czekacie na najnowszą produkcję From Software, to i tak powinniście rzucić okiem na materiał od japońskich deweloperów. Klimat, który wylewa się z ekranu sprawia, że nawet jeśli nie mieliście styczności z serią Souls lub odbiliście się od niej, to po obejrzeniu trailera możecie nieco zmienić zdanie.

Dark Souls 3 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry zaplanowana jest na 15 kwietnia tego roku. Kolejna odsłona serii Souls nie będzie różnić się od poprzednich części, co oznacza, że po raz kolejny gracze nie raz będą oglądać czarny ekran z charakterystycznym napisem.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=YwqBwzjhXL4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
More from Mikołaj Ciesielski

Złote Evolve. Lutowa premiera niezagrożona

Evolve to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Za tytuł ten odpowiedzialne...
Read More